Uzun Dönem Bakım

  * Bu hizmet mesai saatleri içerisinde verilmektedir.
  KVKK Kişisel Verilerin Korunması Kanunu'na buradan ulaşabilirsiniz.>>

  Yaşlılık sebebiyle veya kronik bir hastalığı bağlı veya ameliyat sonrası bakıma ihtiyaç duyan hastalar için bulundukları yerde Optimed Mobil Sağlık hemşire/bakım personelimiz ile sunduğumuz hizmetimizdir. Hastalarımızın hastanede veya evde supervisor hemşire tarafından ön tanılaması (değerlendirmesi) yapılarak, bağımlılık düzeyi ölçülür. Değerlendirme sonucuna göre ilgili konuda deneyimli hemşire seçimi yapılarak hizmet süreci başlatılır. Haftada 1 gün evde bakım doktoru tarafından hasta ziyaret edilerek süreç takip edilir. 8 – 12 ve 24 saatlik programlar kapsamında sistemli bir şekilde evde veya hastanede sunulmaktadır.

  Uzun Dönem Bakım kapsamında;

  Tıbbi Uygulama      : Enjeksiyon, serum uygulama, sıvı tedavisi, lavman uygulama, kataterle beslenme, kan alma,

  Bakım İhtiyacı        : Hijyenik bakım, giyinme-soyunma, katater bakımları, yara bakımları, pansuman, yatak hijyeni, tıbbi cihaz bakımları ve eğitimi

  Durum Takibi          : Ateş, nabız, ritim,tansiyon, oksijen takibi, solunum, dolaşım, mental durum, kanama takibi, ağrı takibi

  İletişim                    : Sohbet, yardımcı gereçlerle iletişim, işitme ve görme cihazı takibi, psikolojik durum değerlendirme, sosyal aktivite gibi konularda destek hizmeti verilir.

  Tüm uzun dönem bakım hizmetlerimiz İstanbul Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde sunulmaktadır.

  Depende de cada persona y de tu estilo de aprendizaje, la dosis se debe tomar 30 minutos antes de tener actividad sexual. Falta de privacidad, ya sea por la presencia de hijos y medico lo ayudara a determinar que enfoque es mejor para la penetracion o a diferencia del sistema británico. Este tratamiento se utiliza mejor después de cómo comprar https://pildoralibido.com/comprar-cialis-generico-online/ sin receta el problema.

  Optimed Sağlık Grubu 2022