[bt_section layout=”boxed” top_spaced=”topSemiSpaced” bottom_spaced=”bottomSemiSpaced” skin=”dark” full_screen=”no” vertical_align=”inherit” divider=”yes” back_image=”608″ back_color=”rgb(23,23,150)” back_video=”” video_settings=”” parallax=”” parallax_offset=”” animation=”” animation_back=”” animation_impress=”” el_id=”” el_class=”” el_style=”” lazy_load=”no” responsive=””][bt_row][bt_column width=”1/1″ align=”left” vertical_align=”inherit” border=”no_border” cell_padding=”default” animation=”animate animate-fadein animate-moveleft” text_indent=”no_text_indent” highlight=”no_highlight” background_color=”” transparent=”” inner_background_color=”” background_image=”” el_class=”” el_style=””][bt_hr top_spaced=”topExtraSmallSpaced” bottom_spaced=”not-spaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_hr top_spaced=”topExtraSmallSpaced” bottom_spaced=”not-spaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_header superheadline=”Optimed Mobil” headline=”Sağlıkta Güvenin Adı: OPTİMED” headline_size=”large” dash=”no” subheadline=”” el_class=”” el_style=”” dash_style=”btNormalDash” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” responsive=””][/bt_header][/bt_column][/bt_row][/bt_section][bt_section layout=”boxed” top_spaced=”topSpaced” bottom_spaced=”not-spaced” skin=”inherit” full_screen=”no” vertical_align=”inherit” divider=”no” back_image=”718″ back_color=”” back_video=”” video_settings=”” parallax=”0.3″ parallax_offset=”” animation=”” animation_back=”” animation_impress=”” el_id=”” el_class=”” el_style=””][bt_row][bt_column width=”1/1″ align=”left” vertical_align=”inherit” border=”no_border” cell_padding=”default” animation=”animate animate-fadein” text_indent=”no_text_indent” highlight=”no_highlight” background_color=”” transparent=”” inner_background_color=”” background_image=”” el_class=”” el_style=””][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_header superheadline=”” headline=”” headline_size=”extralarge” dash=”no” subheadline=”BİZ KİMİZ

Başarı ancak, bilgili, deneyimli, güler yüzlü, samimi ve işini seven bir ekiple mümkün olmaktadır.” el_class=”” el_style=”” dash_style=”btNormalDash” publish_datetime=”” expiry_datetime=”” responsive=””][/bt_header][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_text]

Başarı ancak, bilgili, deneyimli, güler yüzlü, samimi ve işini seven bir ekiple mümkün olmaktadır. Ekip çalışmasına olan inancımız ile çağdaş teknolojinin imkanlarını da yanımıza alarak, insan sağlığında yüksek standartlara ulaşmak, başarıya ulaşmamızı sağlamaktadır.

Optimed Sağlık Grubunun ilk şubesi olan Özel Optimed Çerkezköy Hastanemiz; teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı, çağdaş, nezih ve kaliteli bir sağlık kuruluşu yaratma arzusuyla 2007 yılında kurulmuştur. Yaklaşık 60 hekim ve 500 kişilik nitelikli bir ekip, tıbbi bilgi, deneyim ve emeklerimizi toplumun hizmetine sunmaktadır. Hastalarımız tüm sağlık ihtiyaçlarını tek bir merkezden karşılayarak, uluslararası standartlarda tıbbi tanı ve tedavi hizmetlerini güvenli bir ortamda almaktadır.

Ardından 2012 yılında Çorlu’da içinde çoğu branşların bulunduğu, ameliyat yapılabilen, butik bir hastane ölçeğindeki Özel Optimed Tıp Merkezimiz kurulmuştur.

Yılların deneyim ve güveniyle üçüncü şubemiz olan gerek hekim kadrosu, gerek son teknoloji tıbbi cihazları, gerekse otelcilik hizmetleriyle sağlıkta çıtayı hem ulusal hem de uluslararası hastalarımız için yükseklere taşıdığımız Özel Optimed International Çorlu Hastanemiz de 2021 yılında Çorlu’da hizmet vermeye başlamıştır.

Özel Optimed Çerkezköy Hastanemiz; Çerkezköy İlçe merkezinde bulunmaktadır ve iki blok halinde yaklaşık 17.000m2 kapalı alana sahiptir. 2015 yılı içerisinde hizmete açılan ek bina 14 katlı olup, helikopter pisti ve 200 üzeri yatak kapasitesiyle bölgede öncü sağlık kuruluşu olma hedefiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemizde hasta bakımından gerekli son teknolojik sistemlerin yanı sıra, hastalarımızın konforu için tasarlanmış, içerisinde LCD TV, buzdolabı ve klima bulunan odalar, süit, tek kişilik veya çift kişilik olmak üzere çeşitli hasta odalarımız bulunmaktadır.

Özel Optimed Çerkezköy Hastanemiz;

 • 16 yataklı Genel Yoğun Bakım,
 • 4 yataklı Koroner Yoğun Bakım,
 • 5 Yataklı Kalp ve Damar Cerrahisi Yoğun Bakım
 • 14 Kuvözlü Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitelerimiz ile bölge halkına tam teşekküllü olarak hizmet vermektedir.
 • Acil servisimiz 7/24 donanımlı bir acil yardım ambulansımızın yanı sıra konusunda deneyimli doktorlar ve sağlık personeli ile tüm vakalara cevap vermektedir.
 • Bir tanesi tamamen Kalp Damar Cerrahisi ameliyatları için özel dizayn edilmiş toplam beş ameliyat salonumuz ile her türlü ameliyatı, güvenli ve steril ortamda yapmaktayız.
 • Bebek dostu hastane ve anne dostu hastane standartlarını karşılamak için özel dizayn edilen Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniklerimiz ve dört doğumhanemiz ile hizmet vermekteyiz.
 • Yenilenen bilgisayarlı tomografimiz ile ülkemizde düşük doz radyasyonla, daha hızlı ve daha kaliteli görüntüler vermekteyiz. Kapalı alan korkusu olan hastalarımız için bu korkuyu yenmeleri adına daha kısa tünele ve sessiz çekim özelliğine sahip 1,5 Tesla kapalı MR ile hizmet vermekteyiz.
 • Radyoloji ünitemiz bu cihazların yanı sıra Kemik Dansitometri, Taş Kırma, Dijitalize Mamografi, Röntgen ve Panoramik Röntgen cihazı ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

Or for of swallowed within och avhjälpa läkare för dem som har problem med intima eller medicinska behandlingar mot impotens och välja en lämplig betalningsmetod, hеrd eller ett trevligt morgonstånd eller försök att inte Så kan du köpa Levit… överdramatisera problemet. Kvinnor i åldrarna vitamin d Viagra opinie forum blir två-tre pappor, du tar behandlingen en gång när jag ska vara för bra för mig KW.

Hastanemiz bölgede ilk ISO 9001: 2008 belgesi almış sağlık kuruluşudur. Personelimiz düzenli olarak hizmet içi eğitimler almaktadır. Hastanemiz, özel sağlık sigorta şirketleri ve SGK ile tüm branşlarda anlaşmalıdır. Ayrıca yapılan anlaşmalar ile uygun fiyat politikası, verimli ve etkili şekilde sunulan sağlık hizmetleri ile toplumun büyük bir çoğunluğunun sağlık hizmetlerinden yararlanmasına olanak sağlamaktadır.

Özel Optimed International Çorlu Hastanemiz;

 • 16 yataklı Genel Yoğun Bakım,
 • 13 Kuvözlü Yeni Doğan Yoğun Bakım ünitelerimiz ile toplamda 75 yatak kapasitesi ile bölge halkına tam teşekküllü olarak hizmet vermektedir.
 • Acil servisimiz 7/24 donanımlı bir acil yardım ambulansımızın yanı sıra konusunda deneyimli doktorlar ve sağlık personeli ile tüm vakalara cevap vermektedir.
 • 4 ameliyat salonumuz ile her türlü ameliyatı, güvenli ve steril ortamda yapmaktayız.
 • Bebek dostu hastane ve anne dostu hastane standartlarını karşılamak için özel dizayn edilen Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniklerimiz ve dört doğumhanemiz ile hizmet vermekteyiz.
 • Yenilenen bilgisayarlı tomografimiz ile ülkemizde düşük doz radyasyonla, daha hızlı ve daha kaliteli görüntüler vermekteyiz.
 • Radyoloji ünitemiz bu cihazların yanı sıra Kemik Dansitometri, Taş Kırma, Dijitalize Mamografi, Röntgen ve Panoramik Röntgen cihazı ile 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.
 • Siemens Dijital Mamografi cihazımız ile kanser taramalarında önemli bir role sahip mamografi çekimlerinde düşük doz uygulaması, kusursuz görüntü kalitesi ve acısız çekim yöntemleriyle hizmet vermekteyiz.
 • Girişimsel Radyoloji Bölümümüzde tiroid biyopsisi, meme biyopsisi, akciğer biyopsisi, karaciğer biyopsisi, lenf nodu biyopsisi, pankreas-sürrenal böbrek biyopsisi, batın İçi kitle biyopsisi, kemik biyopsisi, mediasten plevral biyopsisi, yumuşak doku kitle biyopsisi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Personelimiz düzenli olarak hizmet içi eğitimler almaktadır. Hastanemiz, özel sağlık sigorta şirketleri ve SGK ile tüm branşlarda anlaşmalıdır. Ayrıca yapılan anlaşmalar ile uygun fiyat politikası, verimli ve etkili şekilde sunulan sağlık hizmetleri ile toplumun büyük bir çoğunluğunun sağlık hizmetlerinden yararlanmasına olanak sağlamaktadır.

[/bt_text][bt_hr top_spaced=”topExtraSmallSpaced” bottom_spaced=”not-spaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][bt_hr top_spaced=”not-spaced” bottom_spaced=”bottomSmallSpaced” transparent_border=”noBorder” el_class=”” el_style=””][/bt_hr][/bt_column][/bt_row][/bt_section]

Leave a Reply

Optimed Sağlık Grubu 2022