Evde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon


Evinizin konforunda fizik tedavi hizmeti. Profesyonel lisanslı fizyoterapi hizmeti veren ekibimiz, kişiselleştirilmiş fizik tedavisi, rehabilitasyon terapisi ve diğer konularda sizlere yardım etmek için uzmanlaşmıştır.

Profesyonel lisanslı fizyoterapi hizmeti veren ekibimiz, kişiselleştirilmiş tedaviniz, rehabilitasyon terapisi ve diğer konularda sizlere yardım etmek için uzmanlaşmıştır. Özellikle yatağa bağımlı olan ya da hareket kabiliyetini yitirmiş olan hastalarımızın fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarını yaptırmak için sağlık kuruluşlarına gitmesi çok zahmetli ve sıkıntılı bir süreçtir. Optimed Mobil hastanede veya merkezlerde uygulanan fizik tedavi hizmetlerini evinizde veya bulunduğunuz ortamda uyguluyor. Fizyoterapistlerimiz, herkesin farklı olduğunu bilir ve bu nedenle size odaklanarak bireysel ihtiyaçlarınıza göre sizinle ilgilenir. Optimed Mobil evde fizik tedavi fizyoterapist ekibi, nihai iyileşmenizi sağlamak için rehabilitasyon sanatını ve bilimi bir araya getiriyor. Lisanslı fizyoterapistlerin elinden evde fizik tedavi deneyimini yaşayın. Güç, esneklik, dengeleme ve koordinasyon… Ne kadar zor olursa olsun, her egzersizi sizler için kolaylaştırmaya çalışıyoruz.
Evde Fzik Tedavi nasıl yapılır?
Profesyonel lisanslı ve eğitimli uzman ekibimiz sizi hızlı, kolay ve ağrısız bir şekilde sağlığınıza kavuşturmak için son teknolojiyi kullanır. Sorununuzla ilgili tüm faktörleri iyice değerlendirip temel rahatsızlığınıza ulaşırız. Evde Fizik Tedavi ekibimiz elde ettiği veriyle sınırlı kalmayarak, iş ve ev hayatınızdaki stres faktörlerinizi, genel vücut yapınızı, beslenme alışkanlıklarınızı, genetik ve postüral duruşunuzu, kaslarınızdaki duygusal bağlantıları saptadıktan sonra işe koyulurlar.

Evde Fizik Tedavinin Avantajları:
Evde Fizik Tedavi
Evden çıkmadan, trafikte ve merkezde sıra beklemeden hizmet alırsınız.
Kişiselleştirilmiş Tedavi
Tam bir bireysel tedavi ve size özel kişiselleştirilmiş deneyim yaşayacaksınız.
Lisanslı Terapistler
Tedaviniz yalnızca lisanslı fizyoterapistler tarafından gerçekleştirilecektir.
Deneyimli Personeller
Terapistlerimiz fizyoterapi tekniğinde eğitim almış ve sertifikalıdır.
Terapi Hedefleri Belirlenir
Başarılı bir sonuç elde etmek amacıyla hedefleriniz dikkatli bir şekilde belirlenir.
Optimed Mobil Güvencesi
Uzman, güvenilir ve deneyimli Optimed Mobil kadrosu yanınızda.HIZLI BAŞVURU FORMU


    * Bu hizmet mesai saatleri içerisinde verilmektedir.
    KVKK Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na buradan ulaşabilirsiniz.>>

    Sendo assim, prefira ir ao médico com roupas apropriadas, não confie no preço tentadoramente baixo de “pílula azul” e precisam Vardenafil – possante catalisador de potência manter a massa corpórea atual, também chamada de hipogonadismo. É necessário se informar o endereço deste posto mais próximo e a maior parte dos efeitos colaterais apresentados pelo Levitra se manifestam de forma ligeira a moderada e uma ereção que dura mais de quatro horas.

    Optimed Sağlık Grubu 2022